Toate anunţurile de actualitate sunt la: Anunţuri/comunicate

A fost aprobat Regulamentul privind acostarea ambarcaţiunilor de agrement şi comerciale în zonele special amenajate deschise accesului public aflat în administrarea Primăriei Murighiol
Prin prezenta vă informăm că, începând cu data de 12.05.2021, a fost aprobat Regulamentul privind acostarea ambarcaţiunilor de agrement şi comerciale în zonele special amenajate deschise accesului public aflat în administrarea Primăriei Murighiol, potrivit Hotărârii Nr 60/ 2021 aprobată de consiliul local al comunei Murighiol. Persoanele interesate pot depune documentația privind emiterea permisului de acostare a ambarcațiunilor în locurile special amenajate pe raza comunei Murighiol, la Compartimentul Registratură/Arhivă/Relații cu publicul din cadrul Primăriei comunei Murighiol.

anunt -aprobare Regulament privind acostarea de ambarcatiuni in spatiile amenajate pe raza Comunei Murighiol.pdf  (81,96 KB)  data: 18-05-2021   utilizator: 1
HCL 60 din 12-05-2021 privind aprobarea Regulamnetului de acostarea ambarcatiunilor de agrement si comerciale in zonele special amenajate din UAT Murighiol.pdf  (1,47 MB)  data: 18-05-2021   utilizator: 1