Viceprimar, GHEORGHE GEORGETA

viceprimarul comunei Murighiol

Profesia de bază: confectioner; Nivelul studiilor: Liceu-10 clase
Formaţiunea politică: PNL

Viceprimar la primul mandat (vârsta: 51 de ani)

Şedinte publice

Nicio şedinţă programată pentru următoarea perioadă

>>> lista dispoziţii convocări şedinţe publice
Proiecte de hotărâri în dezbatere publică

Niciun proiect de hotărâre în dezbatere publică azi

>>> registrul proiectelor de hotărâri

Anunţuri publicate recent
Anunţ ARBDD - decizia etapei de încadrare pentru PUZ Construire adăpost pescăresc în comuna Murighiol, judeţul Tulcea
Anunţ angajare şofer buldoexcavator la SC UTILlTĂŢI ŞI SERVICII PUBLlCE MURIGHIOL SRL

SC UTILlTĂŢI ŞI SERVICII PUBLlCE MURIGHIOL SRL, serviciu aflat în subordinea CONSILlULUI LOCAL AL COMUNEI MURIGHIOL, cu sediul in localitate Murighiol, str.Soarelui, corn. Murighiol, judeţul Tulcea, tel.0340 505 365 intenţionează să angajeze şofer deservent buldoexcavator, pe perioadă nedeterminată, cu experienţă minimum 1 an. Scrisoarea de intenţie privind angajarea persoanelor interesate se poate depune la registratura primăriei comunei Murighiol din localitatea Murighiol, str. Lacului, nr.8, com. Murighiol.

Anunţ anulare licitaţie din data de 22-05-2020

anunt anulare licitatie.pdf  (42,71 KB) : 13-05-2020   utilizator: 1
Anunţ public privind decizia Etapei de încadrare - LUCRARE DE EXTINDERE REŢEA ELECTRICĂ - LOCALITATEA MURIGHIOL, 62 LOTURI

anunt.pdf  (422,63 KB) : 07-05-2020   utilizator: 1